אנחנו רפורטו

אפליקציה של אנשי מקצוע מתחום הבנייה שנוצרה למען אנשי מקצוע מתחום הבנייה.

עושים פינוי-בינוי לדוחות הבנייה הישנים

אנחנו באים מהשטח, ומתוך העבודה בשטח זיהינו איך נוצר פער טכנולוגי אדיר בין העולם הדיגיטלי לבין עולם הבנייה ואיך עולם הבנייה נשאר הרחק-הרחק מאחור.
זיהינו קושי טכני אמיתי ביצירה וניהול של דוחות בנייה מכל הסוגים, ולכן החלטנו לעשות בדק בית ולתקן את הליקויים.
התוצאה לפניכם: אפליקציה חדשנית שמביאה בשורה אמיתית לכל אנשי המקצוע בתחום הבנייה – עצמאים וחברות כאחד.

המשימה

התחדשות דיגיטלית
בעולם הבנייה

עולם הבנייה זקוק להתחדשות. לא עירונית – דיגיטלית. לקחנו על עצמנו את הפרויקט החשוב הזה בשביל לעזור לעצמנו ולעזור לכם – הקולגות שלנו.
באנו לעזרת חבר. אנחנו לא רוצים שאתם, אנשי מקצוע מעולים, כמו בודקי בדק בית, מפקחי בניה, מהנדסים והנדסאי בניין, מאתרי ליקויי בנייה, מאתרי נזילות, יועצי בטיחות, מנהלי פרויקטים ושמאי מקרקעין תצטרכו להזיע ולהתאמץ בגלל השיטה הישנה.

אנחנו לא רוצים שתעבדו באופן מיושן, מסורבל וידני. אנחנו לא רוצים שתעלו במדרגות – אלא במעלית. אנחנו לא רוצים שתרשמו יותר על פתקים, תגיעו הביתה, ותדפיסו בוורד. לא ולא.

מהיום אתם יכולים להפיק דוחות בקלות, בפשטות ובמהירות. באופן דיגיטלי. בשטח, על-המקום. לצלם תמונות, לערוך אותן, לבחור ליקויים מהמאגר, להפיק דוחות ממותגים ומותאמים אישית ולשלוח אותם לכל מייל בלחיצת כפתור, ואת כל זאת תוכלו לעשות גם דרך אנדרואיד וגם דרך אייפון, ומכל מחשב, לפטופ, טאבלט וסמארטפון.
באמצעות רפורטו הפקת הדוחות הופכת לקלה ומהירה, ואת החשיבה והמאמצים תוכלו להשאיר לעבודה המקצועית עצמה. לא תצטרכו לחזור למשרד בשביל להפיק את הדוח – אתם יוצאים עם דוחות מוכנים כבר בעודכם באתר הבנייה. בשורה התחתונה – יום העבודה שלכם יתנהל באופן חלק.

30 ימי ניסיון חינם

אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם רוצים לחסוך כאבי ראש ולהפיק דוחות בקלות. שנתחיל?

דברו איתנו בוואטסאפ

WhatsApp

היי, נשמח לסייע בכל שאלה,
הזינו נייד ומייל ומיד נעבור לווטסאפ